| stefytzzuu a întrebat:

daca merg la un liceu cu profil de filologie romana engleza intensiv trebuie sa dau un test inainte sa intru la liceu pe langa examen?

Răspuns Câştigător
| semy_7208 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa mai dai niciun examen. Doar daca ai fi ales bilingv engleza ar fi trebuit sa te duci la o testare. Si nu, Bilingvul nu este acelasi lucru cu intensivul.

2 răspunsuri:
| andreea_5200 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu si eu la acest profil invat. Doar daca nu iti muti profilul de la filologie la altceva.