| Claudiu120719 a întrebat:

am si eu o problema am terminat anul scolar cu medie
8.93 eu zic cai destul de bine iar anul trecut in clasa a 5 am avut-o 9.36 am scazut mult cumva?
Bla bla ca nah ajungem sa ne dea diplomele si dirigu zice ca doar la aia cu medie peste 9 da diplome...
1.este legal?
2.afecteaza cu ceva la examene liceu facultate ceva?
3. diploma aia e doar o hartie si important este ce scrie in catalog/carnet/fisa ta?
Si o alta intreabare cum se poate ca toti de pe internet/mess/facebook/chaturi/sau alte comunitati sa zica ca au medie peste 9.50+?laughing))si ei petrec toate ziua in fata pc?
a)minciuna
b)adevar
c)asta-i Romania ne mintim uni pe alti
MULTUMESC DAU FUNDA CINE RASPUNDE CORECT SI CONCRET!

Răspuns Câştigător
| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Nui adevarat! Diplome se dau de la media 8 in sus si premii de la media 9.Eu zic ca ai scazut intr-adevar dar nu mult.Si eu am scazut din a5a.Aveam 9.40 apui in a6a 9.12 si acum in a7a am crescut din nou si am 9.52laughingCat despre examene nu te afecteaza deloc ca ai o diploma sau nu.Nu vine nimeni sa te controleze de diplomelaughingSi la intrebarea urmatoare nu prea pot sati rasp.Ori spun asa la bascaleala ca au media mare ori copiaza ori retzin foarte repede ceea ce e posibil... sper ca te-am ajutat

| Claudiu120719 explică (pentru CosMinUtZuuUu):

Mie nici dimploma nici premi este drept ca ma speriase un bun prieten dar am mai intrebat 1000000000de prieteni o veriosoara si raspunsul este aceasta ca a l tau si nah iti dau funditabig grin

| CosMinUtZuuUu a răspuns (pentru Claudiu120719):

Mskiss

3 răspunsuri:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Ce mult s-a degradat scoala!