| Dragonisgaby a întrebat:

am si eu o problema. Mi-am schimbat procesoru si nu imi mai merg castile... eu la pc am front pannel si back panel
acum cand vreau sa ascult muzica trebuie sa scot sistemul din back panel si sa bag castile inainte bagam castile in front panel si sistemu in back panel si mergeau simultan dar acum... mie practic nu imi merge front panel nu pot sa umblu in el. cum fac sa il activez probabil big grin

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Iti trebuie un driver..descarca driver magic si o sa te ajute.