| EdytzaYooo a întrebat:

am si eu un calculator (Laptopo) Acer dar nu stiu sigur cum se numeste, doar ca e de la firma Acer mai stiu... Asa, faza e ca, il am de (ap 4-5 ani) din care de 2 nu l`am mai aprins deloc caci aveam probleme la el si mi-am luat laptop HP care mi s`a stricat placa video si am bagat net`u pe Acer, dar Acer`u acesta, din nefericire, se tot inchide, daca e sa ma joc normal, adica nu stiu daca pe net, ex: paint, jocurile lui etc... merge, dar daca incerc sa instalez Yahoo! Messenger sau sa intru in el (de ex) mi se inchide automat, cineva, poate sa-mi zica ce are, va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

E sigur plin de praf si se incalzeste prea rau. Du-l undeva sa il curete de praf, ia-ti un cooler pentru racit, reinstaleaza windowsul. Mai mult nu stiu ce sa zic. Cert e ca mai trebuia sa il pornesti din cand in cand.

2 răspunsuri:
| BriannaBria a răspuns:

Buna, vreau sa stiu daca tu ai Antivirus prima si prima data laughing Pentru ca fix asa m-i s-a intamplat si mie, dar am observat ca nu am antivirus, deci daca nu ai instaleaza-l! Succes happy

| Azµre a răspuns (pentru BriannaBria):

N-are treabă una cu alta. Ce spui tu e cu totul altceva.