| Nichita_Sima_1997 a întrebat:

As dori sa intreb cum pot face rost de bani?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin sudoarea frunti tale sa isi castigi painea de toate zilele

| johnnny123 a răspuns:

Poți face bani numai oferind "ceva" pentru care cineva este dispus să plătească. Este valabil și dacă sapi șanțuri, și dacă ești neurochirurg.

Nu poți să faci bani fără ceea ce americanii numesc "marketable skills". Adică un set de aptitudini care-ți permit să produci valoare, care te fac dezirabil pe piața muncii.

În concluzie, ce știi să faci pentru a merita să fii plătit?

| sorinake a răspuns:

1. pe datorie
2. muncind
3. amanetand un bun
4. talharind
5. cersind
6. prostitutie

Rog si pe ceilalti sa mai adauge in lista daca am uitat ceva big grin

| RainbowD a răspuns:

Printr-un job full time sau part time.

| JustMeForever3 a răspuns:

Făcând videochat