| Alexandru_Ionut_1996 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o problema de la scoala.
Vinerea trecuta s-au suspendat ultimele 2 ore pentru a merge la un spectacol iar eu nu m-am dus ca si multi colegi. Ieri ne-am intalnit cu dirigintele si ne-a zis ca deacum incolo el nu va mai primi scutiri ci va trebui sa le ducem direct directorului si daca vrea el le motiveaza.
Poate sa motiveze si altcineva inlicul dirigintelui absentele si cum?
Am nevoie de raspuns urgent, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Dirigintele, directorul si directorul adjunct din cate stiu eu, dar fiecare profesor isi poate motiva absenta pentru propria ora.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu!

| Stoica_Eduard_1999_ek2e a răspuns:

La noi la scoala profesorul de sport ne motiveaza absentele pentru ca e cel mai de treaba prof... poate aveti si voi o profesoara sau un profesor asa