| Stancu_Diana_1991 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi spuneti ce inseamna o testare initiala la limba romana pentru voi!
Funda!

Răspuns Câştigător
| BømbøniikáDøLLcee a răspuns:

Deci.Un test initial inseamna ca dai un test din clasa anterioara.Atentie!: testele initiale nu se trec in catalog! O sa dai teste initiale si la: biologie, franceza, engleza, matematica etc. Sper ca te-am ajutat!
Bafta in continuare! Fundita? happy

6 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Adica imi da un test din ce am facut in clasa precedent.Ce altceva ar mai putea fi?

| zurick a răspuns:

Un test oarecare la romana la care trebuie cat de cat sa-nveti pentru ca daca are chef poate sa ti-o treaca

| BTWIN a răspuns:

Mie personal mi se pare o prostie si o pierdere de timp deoarece inainte de acest test initial mai nou se face o pregatire ..plus ca nici nu are relevanta. daca vrei nota mare inveti/repeti un pic si iei nota buna...deci...ce rost au?!

| Andreea_4752 a răspuns:

Un test initial pentru mine e un alt test simplu din clasa anterioara. La noi la scoala pofesorii decid daca ne trec sau nu notele in catalog.

| bulbulica a răspuns:

Este o lucrare scrisa prin care profesorii testeaza cunostintele elevului legate de ceea ce a acumulat pana in prezent

| Stefan_Stefanel_1997 a răspuns:

Dupa mine.e ca un fel de evaluare din ce am tinut minte anul trecut happy