| caroline16 a întrebat:

Scuze categoria dar am nevoie de ceva sunt clasa a VI a si dau testare initiala din clas v A SI AS VREA SA-MI SPUNETI CAM CE S-AR DA

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate mereu pica ce nu ai invatat. Bafta.

| goshty a răspuns:

Da

| deliaaaaa a răspuns:

Pai la mate iti va da ceva sarezolvi cu numere din multimea lui N(numere naturale)...la romana poate sa iti dea ceva parti de vorbire sau de propozitie si sa le analizezi(asta la gramatica) si nu mai stiu sigur eu tin minte numa ce mi-a dat anul trecut(sunt intra 8 si de aia)noua la desen stiu sigur ca ne-a dat sa facem un desen pe o tema anume si sa zicem culorile de baza. amestecanduse(ex rosu si galben)ce culori rezulta.la biologie poate sa spui partile unei plante( tulpina radacina etc) si cam atat imi aduc aminte.succes.kissbafta multa