| NoapteaAlba10 a întrebat:

Salut TPU. Aveti idee daca exista licee mai proaste sa zic asa? Adica ma refer unde media de admitere este 4, 5. Deoarece nu prea inteleg matematica si nu cred ca am sanse mai mari. Aveti sanse daca intru la unul din aceste licee proaste daca pot deveni politist? Si daca stiti licee din Constanta ar fi de apreciat. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele de cosntructii si agricol.

| Frank51 a răspuns:

Da, sunt multe. Însă ai timp să înveți pe parcursul liceului cât să îți faci o carieră în orice domeniu vrei, studiile generale și liceale nu reflectă inteligența sau capacitățile generale, ci doar abilitatea de memorare.