| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat se vor mari mediile la licee? Eu am media de admitere 8, 38, iar liceul la care doresc are 7, 37. Sunt sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o sa intri, nu pot fi medii de admitere mai mari cu 1 punct in acest an fata de anul trecut.

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

La un liceu tehnic mai de la periferia orașului intri sigur
O sa faci saci de bani pentru ca in tara asta nu mai sunt meșteri meseriași tehnicieni cu scoala cu diplomă cu atestat profesional luat pe bune!

| luckz123 a răspuns (pentru RxTx):

La liceele tehnice problema este colectivul nu liceul in sine.Copii din el fac ca atunci cand spui "liceu tehnic" sa te gandesti la ceva prost.Constientizez ca sunt si unii copii buni, dar in majoritatea cazurilor nu sunt misto copii?

Întrebări recente