| NxTg a întrebat:

Salut TPU
Azi am fost la cangurul lingvist Engleza-Germana...
Mare lucru nu am facut, ca am pus la nimereala laughing
Dar nu conteaza asta.
Cam in cat timp or sa apara rezultatele pe net, si pe ce site? straight face
Ca pe cangurul.ro nu e nimic de genu` : rezultate, sau altceva...
F. U. N. D. A
Ms happy

Răspuns Câştigător
| Ciprian_5204 a răspuns:

Dupa cate am vazut pe calificativ.ro, rezultatele ar trebui sa se afiseze in prima saptamana a lunii februarie. O sa apara pe site-ul cangurului lingvist.

17 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Haaaa avem de asteptat o luna.Pe cangurul.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 1 saptamana din febrarie intra pe www.cangurul.ro si uitete sus unde o sa scrie rezultate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele apar in maxim o luna de la participarea la concurs si apar pe site-ul www.Cangurul. ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele apar la o luna de la participarea la concurs si apar listele cu rezultatele pe site-ul www.Cangurul.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste mult timp oricum pentru ca eu am fost la franceza spaniola care a fost in noiembrie si am primit rezultatele de abia in ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit pe elefant. ro si am 162 de puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost si mi-am dat silinta.Bine acum fiecare cu traba lui.La noi profa ne zicea raspunsul la ureche.Cred ca am luat cu toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu duda...Raspunsurile apar in Martie 2011...gasesti pdf.uri sau pe site. uitate aici http://www.cangurul.ro/Cangurul%20lingvist/etape_de_organizare_EG.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele apar in luna Martie ( nu se precizeaza insa in ce zi a saptamanii). Informatie de pe : cangurul.ro... cauta mai adanc )
Ciprian nu merita funda devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l-am dat incearca pe cangurul lingvistic 2011 rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe canguru lingvist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele se vor afisa in martie 2011 daca leai dat pe 26 ianuarie si pe site-ul rezultate cangur engleza dar sa intri pe 1 martie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu chiar ma intrebam si eu pe ce site sunt rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai vor aparea la scoli, iar apoi se vor afisa pe Net!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cauta cangurul la engleza 2011 cls a III-IV?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara pe 5 martie si intra pe cannguru rezultate 2011 engleza sau la ce ai fost tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de unde stim daca mergem mai departe?