| SkyConcepts a întrebat:

azi cu totii stiti ca s-a sustinut examenul la romana. Eu am facut cam totul corect,insa am o teama ca imi va fi anulata lucrarea. La exercitiile cu subordonatele,eu am delimitat propozitiile, am subliniat predicatele. Se considera semn? adica pana la urma face parte din exercitiu..asa am invatat in clasa. Mi se va anula lucrarea si va fi trecuta cu 1? sau imi va scade doar din punctaj?

2 răspunsuri:
| Clockwork a răspuns:

Nu patesti nimic, cred. Spune-ne tu in 26

| Maria2470 a răspuns:

Nu patesti nimic, eu asa am facut in simulare si nu a depunctat sau ceva