| Autumnfeelings a întrebat:

Salut tpu.Cand dau un raspuns le orice ce categorie imi apare :
Va rugam sa schimbati Numele public (username) pentru a evita confuziile.
Daca nu il schimbati pana la data de 10 Septembrie, se v-a schimba automat.
Click aici pentru Editare Profil
Ce sa fac? Funda
Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Tu nu vezi ca peste tot scrie?
Deci:Cineva are numele ca al tau si are rankul mai mare ca si tine si tu, trebuie sa iti schimbi numele.
uite:http://www.tpu.ro/blog/?p=2188

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să fie 2 persoane cu același username!
Pa, pa.

| AndreiGabi a răspuns:

Schimba-ti numele public, adica IngerasulAnabella.Cineva a folosit acest nume inaintea ta si se pare ca TPU a adoptat politica de pe alte site-uri, unde fiecare utilizator are un alt nume pentru a evita confuziile cum spune si in mesajul pe care il primesti.

| xAndraax a răspuns:

Trebuie sa dai clik acolo si sa iti schimbi numele pana pe data de 10 Septembrie. LA toti le-a aparut, probabil mai este cineva cu un nume ca al tau dar cu un rank mai mare. Dai clik si nu o sa se schimbe numele singur.

| MusicIsLife a răspuns:

Cineva are acelasi nume ca al tau si de aceea trebuie schimbat.Da la Editare profil si schimba-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AndreiGabi IngeresulAnabella este noul ei nume public.

| Ellaa98 a răspuns:

Buna! Pai trebuie sa-ti schimbi numele public deoarece si alta persoana are acelasi nume public ca al tau.