| AnotherOne02 a întrebat:

Hei TPU.Cand primesc o notificare si dau click pe ea ma duce la intreparea la care am raspuns sau la care am dat raspunsuri, dar nu-mi apar raspunsurile noi decat cele vechi desi la notificari imi apare ca cineva mi-a raspuns la rspectiva intrebare.De ce se intempla asta? Scuze pentru categoria aleasa.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Dureaza un pic ca raspunsul sa apara si in pagina intrebarii. Acum ar trebui sa fie totul in regula.

Alexandra - TPU.ro

1 răspuns:
| AnotherOne02 explică:

Scuze ca am scris in halul asta, dar e noapte si imi e somn si sunt ametita... O.o