| anonim_4396 a întrebat:

cate minute/ore ati invatat voi la teza(matematica si romana)? Va rog specificati si clasa.

10 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Nu mi-a dat niciodata prin cap sa ma cronometrez.

| Bianca3108 a răspuns:

Mie imi ajunge o ora de invatat. Mai este cand inainte de teza la romana invat o ora jumate'. happy Bafta la teza!winking

P.S. Sunt in clasa a VII-a big grin

| Diana915 a răspuns:

Pai la romana nu prea am invatat deoarece ma descurc foarte bine iar la matematica o zi intreaga tongue (cls a 8)

| FlorinaOnt a răspuns:

La mate am invatat in fiecare zi 20 de minute de cand a inceput sc, asa ca la teza nu imi e greu, la romana nu invat...doar sunt atenta in clasa(sunt pe a Xa)

| NothingImportant200 a răspuns:

9 ore la mate si la romana cam 1 ora laughing ( clasa a 6a)

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Pai 50 de min la mate, 10 la romana, si acum invat la romana pentru teza

| DarkSour a răspuns:

Eu am invatat mai putin de o ora la matematica si la romana inca nu am dat inca (cls a6a)

| MakarovS a răspuns:

2 ore la mate 1 ora la romana clasa a 6 a

| AndrutzaMikutzaa a răspuns:

1 ora la fiecare tezawinking 5-6-7-8 claseletongue

| Teodora1724 a răspuns:

Cam 3 ore la matematica si o ora la romana. Sunt in clasa a opta.