| Gaman_Alex_1974 a întrebat:

caut si eu o tema pentru un concurs, tema poate sa fie din fizica biologie sau chimie, multumesc

Răspuns Câştigător
| Heureuse a răspuns:

Lumea din microscop, reliefezi aspectele lumii microscopice si frumusetea ei.
Apropiati-va de natura, de ce este important sa ramai conectat cu natura, deci astfel trebuie si protejata si iubita.
Universul prietenos - cum legea gravitatiei nu intarzie sa apara si nu uita sa ne tina cu picioarele pe pamant desi suntem mici in raport cu Un o era il si multe alte idei.

| Gaman_Alex_1974 explică (pentru Heureuse):

Multumesc

| Heureuse a răspuns (pentru Gaman_Alex_1974):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Succes!