| Nutella89 a întrebat:

ce faci dupa ce termini un liceu cu profil economic? Unde iti poti continua studiile? Unde te poti angaja cu si fara facultate?

Eu mereu mi-am dorit sa merg la acel liceu si asa am si facut dar familia confuza ma bate la cap ca ei nu inteleg ce se face la liceul respectiv.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza profilul pe care termini. Conteaza mult si ce stii sa faci, dar conteaza si mai mult sa ai o facultate.

| Nutella89 explică:

Raspundeti si din propria experienta cei ce au studiat la astfel de licee.