| codrincodrin a întrebat:

Ce fel de institutii cu autoritate credeti ca ilustreaza imaginea? Este vorba de autoritate in spatiul public sau privat?

imaginea o aveti aici https://www.facebook.com/....../photo.php

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

BOR nu stiu dar tind sa cred ca in spatiu privat.

| codrincodrin explică (pentru Danzell):

Hai te rog ajuta-ma. cauta un pic si daca e ceva bun iti dau funda. vreau mai detaliat

| Danzell a răspuns:

Http://www.junimea.pitestean.ro/PrincipiuMoral.htm

ca sa poti pune ceva in spatiul public gen banner sau orice alt afis ai nevoie de aprobarea statului. vezi in link mai multe chestii