| DeikrAndrei a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul economic. E ok ca si invatamant? Se invata cat de cat bine acolo? Care e cel mai bun profil si cam ce meserie as putea urma? E cumva gen " liceu tehnic "? Vreau sa stiu mI exact care sunt cele mai bune meserii pe care le-as putea urma. Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Shaormar. kfc-ist. mcdonald-ist.

2 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Nu cred ca e prostie mai mare decat "profilul economic", ca sa fii economist ar trebui sa-ti pui bazele intr-un liceu teoretic, real.

| DeikrAndrei explică:

Chiar mi-a placut raspunsul tau, de asta ti-am dat si funda. Ma gandeam sa ma transfer acolo pe semestrul 2, dar mai bine o las balta laughing