| mihaibute a întrebat:

Ce parere aveti despre Liceul National Iasi? Cum sunt profesorii(intrebare pentru cei care au fost sau sunt la acest liceu)? dau funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Este un Colegiu bun şi prestigios.
Se pun note pe ochi frumoşi, cu cât cotizezi mai mult, cu atât ai medii mai mari.
Într-o clasă sunt câte 10-15 elevi care au media generală 10.
Dacă vrei medii mari şi ai surse financiare, mergi cu încredere acolo dar dacă vrei să înveţi carte şi nu dispui de bani pe care să-i arunci pe note, îţi recomand alte licee ca de exemplu: Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir, Colegiul Naţional Mihai Eminescu, Liceul Teoretic Vasile Alecsandri.
Pa-pa.

| mihaibute explică (pentru Hydrangeaceae):

Pai vad ca au multi olimpici. daca nu le da bani ma lasa repetent?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru mihaibute):

Repetent, nu. Dar fii sigur că medii mari nu vei avea dacă nu cotizezi.
Crede-mă că ştiu foarte bine cum stă treaba acolo.

| mihaibute explică (pentru Hydrangeaceae):

Aha.Dar profesorii cum is? Daca nu stiu ceva imi explica?

| mihaibute explică (pentru Hydrangeaceae):

Imi mai poti da cateva informatii despre Liceul National Iasi?