| Goggler77 a întrebat:

ce parere aveti despre liceul Tiberiu Popovici din Cluj-Napoca (intensiv informatica) adica in general despre ore, teme, profesori, situatia cu telefonul mobil, orele de info etc. Va multumesc mult, funda pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| KindduOullie a răspuns:

Este un liceu bun, profesorii na cam severi uneori da conteaza sa inveti si sa dai prima impresie buna si dupa te au in ochi buni si nu mai prea conteaza cum inveti dp ce te au in ochi buni happy

| Goggler77 explică (pentru KindduOullie):

Mersi de raspuns, apropo e avevarat ca la Popovici nu au cabinet de informatica si ca sa faca ora de informatica merg intr-o scoala/liceu apropiat am auzit de la cineva.

1 răspuns: