| D3X73R a întrebat:

ce stiti despre evaluarea nationala de anula acesta?! o sa fim supravegheati si cu camere?!?!

Răspuns Câştigător
| Seyko a răspuns:

Eu unul sunt contra supravegherii video la Evaluarea nationala la Mate/Romana.

La bac e alta treaba, acolo da! trebuie camere, dar la evaluarile nationale ce rost are?
Oameni care au gandit aceasta lege sunt oameni care nu gandesc cu capul, ci cu picioarele!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ministrul Educaţiei a anunţat că se vor monta camere peste tot pe unde nu sunt şi că vor fi verificate cele deja existente. Aşa că mai puneţi mâna şi pe carte, că foloseşte.

| D3X73R explică (pentru anonim_4396):

Zi sa mori tu ca iti folosteste algoritmul de extragere a radacinii patratelaughing:-J hai frate nu spun ca nu e bine sa ai o cultura generala dar nu toata lumea vrea sa lucreze in domeniul matematicii sau stiu eu cestraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru D3X73R):

Nu suntem fraţi. De aici încolo refuz dialogul cu o persoană căreia i-am vorbit frumos şi mi-a răspuns ca de pe marginea bordurii. Din fericire, n-am mâncat amândoi seminţe. Baftă, oricum, la bacalaureat.

| D3X73R explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi prea plac oameni ca tine:| Nu stiu de ce dar tot timpul va credeti undeva sus in soscietate poate tu chiar esti undeva sus dar si cand o sa cazi...Din coincident ascult o melodie pe care ti-o dedic :X http://www.youtube.com/watch?v=46rU1HUhNsc&feature=relmfu

| anonim_4396 a răspuns (pentru D3X73R):

De unde sunt eu nu am cum să mai cad. Sunt profesionist şi asta mă ajută să-mi păstrez locul. De căzut au căzut, de-a lungul anilor, ăia care au venit alături de noi cu un bagaj de cunoştinţe care exprima din plin bacalaureatul copiat. Foarte bună dedicaţia, exprimă pe deplin cultura generală cu care navighezi prin viaţă. Felicitări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Of, lasă grija camerelor. Ia și citește și tu un pic pentru bac, poate că te va ajuta http://lecturirecenzate.ro/

| Iuly7989 a răspuns:

Da,este lege si la noi o sa puna camere nu una ci doua

| D3X73R explică (pentru Iuly7989):

Ba mai da-o dracu mai nou se pun 2 camerelaughing? nu cumva ne face si o perchezitie inainte sa intram in examenstraight face?

| edar a răspuns:

Ma gandesc ca stii ca la romana e pe 25 iunie si la mate pe 27....si da, o sa fim supravegheati. dar nu trebuie sa te speriilaughing