| anonim_4396 a întrebat:

cine imi spune cum sa invat limba franceza, adica cum se invata deoarece trebuie sa dau bacul la una din limbi si nu stiu decat spaniola si nu ma mai pot transfera ca nu mai sunt locuri, cine stie cum o pot invata dar nu pe de rost?

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Poti sa te inscrii la niste cursuri, poti sa-ti cumperi tu cursurile si sa faci acasa singur sau poti sa-ti angajezi un meditator.Mai intreaba in stanga si in dreapta, eventual cere-i o parare si profesoarei de franceza sa stii daca ai putea fi apt sa alegi limba franceza.Cu multa vointa si rabdare ai sa reusesti prin orice metoda! Bafta!

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

Este destul de grea franceza, mai bine dai la engleza, si o poti invata si mai repede cu un profesor meditator sau chiar online.