| Monyyyyy a întrebat:

credeți ca imi ajunge ultima săptămâna din Iulie sa învăț la romana? Având in vedere ca le cam stiu doar așa sa le învăț calumea. Luna asta mai am de învățat biologia de a 10 a și tot lucrez la mate pentru bac.Mi-e tare frica de biologie.

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Daca tu consideri ca ai acumulat destule cunostinte la limba si literatura romana Da. Nimeni nu stie mai bine in afara de tine ce stii si cat timp iti ia sa recapitulezi. Mult succes si lasa deoparte frica. Ai incredere in tine!

| Antopuff a răspuns:

Dacă ai ambiție da.