| basick a întrebat:

cum fac o cerere de scutire catre director la orele de ed fizica. Stiu ca era ceva de genu: Doamna director va rog frumos sa imi aprobati scutirea la orele de ed fizica din motiv si aici motivul si nu mai stiu era ceva cu un numar de pe scutirea de la medic tongue Help! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Vorbesti cu dirigintele / profesorul de sport!
Oricum, pe scurirea data de medic scrie si motivul.

| basick explică (pentru Fatamuntilor):

Normal ca scrie motivul am sa vorbesc cu profu de sport si o sa rezolv multumesc pentru ajutor

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand ai nevie de cerere la director? pe vremea mea era suficient sa dai scutirea proferosului de sport

| basick explică (pentru suntserios):

Mai nou trebuie sa dea directorul o semnatura si secretara o stampila si dupa sa o duc la prof.