| jackj a întrebat:

cum scriu valoarea maxima negativa dintr-un sir in C++.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Omul a fost destul de explicit, nu se poate mai explicit.
Ce e asa de greu?
E ca si cum s-ar fi dus la magazin, si tu ai fi fost vanzatorul, si el ti-ar spune : "Dati-mi 10 oua!" iar tu cu un zambet tamp pe fata i-ai spune "Fii mai explicit, nu inteleg ce vrei" straight face

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fii mai explicit, nu inteleg ce vrei.

| suntserios a răspuns (pentru unknownn):

Ia si explica tu daca esti atat de inteligent si intelegi.Astept cu nerabdare raspunsul tau.

| unknownn a răspuns (pentru suntserios):

Ce sa explic?!?!?!?!?!? 1? 1?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

| suntserios a răspuns (pentru unknownn):

Cum adica ce sa explici, nedumerirea omului legata de o valoare maxima negativa si un sir.

| unknownn a răspuns (pentru suntserios):

Nu permite TPU-ul sa scriu aici cod de C++.

| suntserios a răspuns (pentru unknownn):

Ete ca.cat scrie pseudocod.
plus ca TPU permite cod c++, nu permite semnul mai mare sau mai mic.
asa ca baga mare si scrie

| unknownn a răspuns (pentru suntserios):

Omul a fost destul de explicit, nu se poate mai explicit.
Ce e asa de greu?
E ca si cum s-ar fi dus la magazin, si tu ai fi fost vanzatorul, si el ti-ar spune : "Dati-mi 10 oua!" iar tu cu un zambet tamp pe fata i-ai spune "Fii mai explicit, nu inteleg ce vrei" straight face

Răspuns utilizator avertizat