| kosmyn98 a întrebat:

Maine am teza la romana si vreau sa stiu ce v-a dat voua din literatura? Balada "Pasa Hassan" Nuvela "Doua Loturi sau Calin file din poveste sau Descriere subiectiva si obiectiva: sau text la prima vedere? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SoR1NN a răspuns:

Text la prima vedere da a fost usor

7 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Mie nu mi a dat nici una din astea.
baltagul am avut eu crying

| AnotherGirl a răspuns:

Pe cand eram intr-a 7-a laughing) am primit balada "Passa Hassan" kiss

| kosmyn98 explică:

Cine a ghicit ce imi da la teza va primi funda!

| bianca9422 a răspuns:

Ce amintiri laughing
am primit doua loturi comentariu love struck si asta mi-am dorit si am luat 10:d

dar depinde de profesoara si depinde pe ce a pus accent mai mult
tu sti asta

succes happy

| Barbiiiiee a răspuns:

Clasei mele i'a fost data nr 1 si nr 2happy.Nr 1 au trebuit sa faca caracerizarea lui Lefter Popescu.si Nr 2 Caracterizarea lui Pasa Hassanhappy. Chiar aziam dat teza.dar incearca sa inveti din toate cate ceva.iti va fi maibine.iar daca te duce capulde laputinul pe care ilstii iti vei inflori singur ideile! BAFTA MULTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt în a 8-a, noi am primit cu totul altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-a dat doua loturi demonstratie ca e o opera epica