| ToffyNR1 a întrebat:

Daca am media scazuta la purtare mai pot sa dau la jandarmerie sau la trupele speciale de interventii?

Răspuns Câştigător
| bibi123 a răspuns:

Poti da.happy dar depinde ce medie ai din clasele 5-8 si dpinde care e cea mai mica medie cu care sa intrat anul trecut la liceul unde vreiwinking! dar cand vei intra la liceu iti va fi scris in dosar de ce ai media scazuta la purtare! si e cam nasol...Bafta oricum happy!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| studenta a răspuns:

Un coleg de-al meu a incercat si nici cu pile nu a intrat din cauza mediei scazute la purtare