| cata001 a întrebat:

..de cateva ore ma contrazic cu varul meu ca anaconda este mai mare decat un piton ...si ca anaconda ar putea sa manince un om iar pitonul nu. dati-mi un raspuns la asta..ca sa castig pariul

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Asta te-ar putea ajuta : http://ro.wikipedia.org/wiki/Anaconda

| maadii a răspuns:

Este normal... anaconda este mai mare decat pitonul...anaconda poate mana un om

| D4nu7z a răspuns:

Si pitonul si anaconda pot manca un om sunt uni dintre cei mai mari serpi sper ca te-am ajutat o zi buna

| cata001 explică:

Multumesc pentru ajutor