| anarchy a întrebat:

ce as putea sa fac cu un piton de 2 metri?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Trimite'l direct catre Gradina Zoologica crying

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Fii tu insati/insuti si intra in contact cu ea. Daca sunteti pe aceeasi lungime de unda, o sa se lege ceva. Daca nu, e inutil sa te prefaci ca esti intr-un anume fel; poate o vei face sa te placa, insa cat timp sa te tot prefaci si cu ce consum din partea ta? Mai bine fii natural/a si cauta persoane pe aceeasi lungime de unda cu tine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poarta-te cat mai bine cu acea persoana. ajut-o cand are nevoie de tine si fii cat mai mult in jurul ei.mult succes!

cami
| cami a răspuns:

Afla si tu ce-i place.si incearca sa te inalti la standardele lui.winking

cristian
| cristian a răspuns:

Numai prin calitatile tale.

| Sara2 a răspuns:

Nu ai cum... daca pers respectiva nu te place... poti sa fii si miss

| selef a răspuns:

Ce sa tina la tine?

| csintalan a răspuns:

...numai sa nu fiie o greseala, eu personal as renunta, dar nu te superi?

| irynna a răspuns:

Fii doar tu! si daca acelui cineva ii place ceea ce vede in tine, te va privi altfel! nu poti face pe nimeni sa tina la tine, pentru ca oamenii nu se pot programa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii naturala, spontana, iubitoare, putin misterioasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu te iubeste nu te merita