| Vali2343242 a întrebat:

De la anul' incep liceul si vreau sa stau la camin. Iar liceul unde vreau sa dau nu are camin, insa in apropiere exista alt liceu cu camin. Pot sta la acel camin si sa merg la alt liceu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai putea sa stai dar doar daca liceul cu camin nu are toate locurile ocupate in camin sau daca are o intelegere cu liceul la care vrei sa mergi, sa cazeze si elevi de la acest liceu.

| RobertMoon a răspuns:

Da, tocmai pentru astea sunt facute, daca un liceu are camin nu inseamna neaparat ca trebuie sa te duci la liceul ala.

| alincristianbobo a răspuns:

Da poti sa stai la camin nu are treaba liceul in care vei fi