| FlorinaRuby a întrebat:

Saluthappy Vreu sa ma duc la liceu in Timisoara insa nu am unde sa stau, eu vreau la camin.Dar cum sta treaba? Caminele apartin de liceu? Sau pot sa ma duc la ce liceu vreau si sa stau la camin chiar daca liceul respectiv nu are?

Răspuns Câştigător
| Mey a răspuns:

Din cate stiu eu liceele au camine chiar daca nu fiecare macar mai multe impart acelasi camin.In Valcea 3 licee au acelasi camin. Nu cred ca nu o sa poti gasi un camin. TRebuie doar sa intrebi la directiunea liceului.

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Daca dispui de ceva bani, poti sa stai in chirie singur sau cu inca cineva. Asta in cazul in care nu gasesti un loc la camin.

| Gdeni a răspuns:

Unele licee nu au camin, dar lucreaza in colaborare cu altele... intereseaza-te mai bine inainte sa te duci. cauta nr de tel la liceu respectiv si intreaba :*