| Alberto9065 a întrebat:

de la Economic(profil) pot da la academia militara?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere.

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Bineînțeles. Nu are importanță profilul liceulu pe care l-ai urmat; e important să promovezi bacalaureatul și să iei admiterea. Exact cum a spus domnul Ioandelasal.

| Victoria18 a răspuns:

Nu mai conteaza de mult ce liceu urmezi atunci cand vrei sa te inscrii intr-un anumit domeniu dupa terminarea lui. Doar diploma de Bacalaureat conteaza si sa fi admis, sa treci de probele lor.