| LolaLOL98 a întrebat:

De unde pot descarca programul powerpoint? Am nevoie de el pentru un proiect la fizica. Am descarcat unul, dar nu merge, probabil nu l-am descarcat de unde trebuie... Funda! happy

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

De oriunde il descarci, iti trebuie si serial si sa-l activezi ca sa-ti functioneze. Foloseste libreoffice:
http://www.libreoffice.org/download
gratis si tot ce faci e compatibil cu
Power Point.

| LolaLOL98 explică (pentru horia2012):

Am descarcat si libreoffice si powerpoint2010, dar mi se cere codul de la producator. De unde fac rost de el? Cum procedez?

| horia2012 a răspuns (pentru LolaLOL98):

Foloseste libreoffice deoarece numai pe net daca gasesti un cod pentru office 2010. Eu am libre office si este aproape identic cu office.

| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Deci, in primul rand poti sa il descarci de pe microsoft.com, parca era gratis BAFTA!