| Asdffd a întrebat:

Desi sunt in clasa a6a ma gandesc deja la ce liceu.Sunt din Timisoara si as vrea un liceu "astronomic" laughing miee imi palceee astronomia. Vreau sa lucrez la Nasa rolling on the floor) oh go on.Stiu ca exista facultate, dar vreau liceu.

4 răspunsuri:
| dudutm a răspuns:

Nu cred ca exista asa cevabig grin, adica un liceu "astronomic" cum zici tu. Ideal ar fi sa mergi la un liceu unde exista un prof bun de geografie, ca sa ai de invatat de la el.

| Mihai212 a răspuns:

laughing Nu cred ca exista

| barbrastreisand a răspuns:

Materia "astronomie" nu exista in programa scolara. Exista insa cursuri, asociatii, centre si carti de unde ai putea sa inveti. Daca iti place asa mult, si simti ca ai o chemare spre astronomie, ai putea sa te interesezi si sigur gasesti. Succes!

| ion_9020 a răspuns:

Mate info