| titza a întrebat:

Dintre cei cu experienta in domeniu ce imi recomandati dintre o scoala de maistri militari si academia de politie de la Bucuresti? Si la ce imi recomandati ma refer mai mult la salarii dupa ce termin dar si la dificultatea admiterii. Va multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| stalin a răspuns:

Daca termini academia de politie tind sa cred ca vei avea salariul mai mare decat ca maistru militar>>si evident ca e mai dificila admiterea la academie.dar te sfatuiesc sa aplici unde crezi ca te vei descurca mai bine,sa te gandesti ce ti-ar placea sa faci, caci in aceste meserii daca nu iti place cu adevarat ceea ce faci, nu vei avea succes in a avansa, totul ti se va parea naspa. oricum, succes!