| SoP222 a întrebat:

Dupa cum bine stiti astazi a fost Evaluarea Nationala la matematica, ei bine cum vi s-au parut subiectele, si ce nota credeti ca luati? ( eu sper sa iau un 6 - 6, 50, subiectele mi s-au parut mai usoare ca simularea)

10 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Un 9.5. dar eu ca-s neatent si m-am grabit la grile si apoi nu le-am mai verificat o sa iau un 9. si e putin. mai ales ca la romana o sa iau un 8.5... era bun acel 9.5...

| OnnyMady a răspuns:

A fost pomana...iau 10 sigur

| positivity a răspuns:

Părerea mea este că subiectele au foarte ușoare, ba chiar mai simple decât cele date olimpicilor.
Probabil voi lua cel puțin 9, 50.

| ascovit a răspuns:

Mi s-a parut usor, sper macar de-un 9.50, mi-au dat toate exercitiile corect, acum... sa vedem ce-o fi

| xXAlphaXx a răspuns:

Eu am dat anul trecut Evaluarea, dar mi s se pare putin mai greu la subiectul 3, in rest si un copilas il poate facelaughing

| xXAlphaXx a răspuns:

P.S.:Am vazut subiectul pe netwinking

| Theaxniz a răspuns:

Si eu la fel ca tine

| DiannaaMiha a răspuns:

Părerea mea este că subiectele au foarte ușoare, ba chiar mai simple decât cele date olimpicilor sportivi...cred ca voi lua 10

| Zapkitu a răspuns:

Spers sa iau un 9, 5, subiectele mi s-au parut banale...

| anne2196 a răspuns:

Fata de cand am dat eu examenul, subiectul de anul asta mi se pare foarte usor asa ca sigur veti lua note mari!