| Blacksaber a întrebat:

Este posibil ca sa cer o reevaluare a lucrarilor la o olimpiada de civica? adica eu am luat 8, 30 si nu sunt multumit deoarece am scris tot colaboratori 28/10 8 cauze, 8 drepturi incalcate, la caz am scris tot la plan nu mai spun si am argumentat la e si am facut si la d tot....si nu mi se pare corect deoarece urmatoare grupa are 8, 35 si se duce la nationala si nici nu a terminat subiectu(au mai vurut o foaie ca sa poate sa faca sfarsitul dar supraveghetorii nu le-au mai dat)si sunt sigur ca am facut mai bine ca ei deoarece doamna noastra profesoara a ajuns anul trecut pe nationala cu aceeasi metoda de predare si a luat locul 1 acolo...si anul asta pe judeteana reuseste locul 3!?
Mi se pare pur si simplu revoltator am scris tot ce trebuie si nu am scris in plus prostii sau ceva am scris ca echipa de anul trecut...

1 răspuns:
| DanyBv a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa faci contestatie...
Mai bine stai asa cum esti, sa iti explic de ce, 2 baieti de la olimpiada nationala de ed. tehnologica au facut contestatie si la unul i s-a scazut 9 (0, 9) puncte si la celalalt 8 (0, 8) puncte...