| Kkkkkk a întrebat:

Folosesc site-ul pentru intaia oara, dar nu cred ca e important. Am venit cu o intrebare. Pe calendarul 'BAC' 2017 sunt notate datele dintre 10-14 Iulie ca si inscriere la BAC inainte de corigente. Deoarece am lipsit din oras atunci, ma pot inscrie la baccalaureat dupa ce am trecut corigentele?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru cei care au corigente, inscrierea se face pe 27 iulie, dupa promovarea corigentelor.
Daca nu aveai corigente, nu te-ai mai fi putut inscrie, fiind obligatia ta sa te prezinti in perioada mentionata.