| TommyVercetti a întrebat:

Ieri am dat test la muzica din game si am facut o singura greseala.Trebuia sa scriu armurile gamelor Fa major si Re minor.La Re minor am pus semnul de alteratie "diez", cand trebuia sa scriu "bemol"...si pentru asta mi-a scazut 2 puncte..adica am luat nota 8.Credeti ca e corect? Nu-mi place sa am media 9 la muzica sad

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu mi se pare corect deoarece trebuia sa iti scada un punct pentru o singura greseala.Zi-i sa te mai asculte in cursul saptamanii viitoare.

| TommyVercetti explică (pentru andrei1237):

I-am zis, dar a refuzat.
Totusi, multumesc de raspuns.