| usercristi a întrebat:

imi puteti recomanda un site cu exerciții rezolvate de matematica? Pentru clasa vll (a 7-a)

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

I-ați o culegere cel mai bine și lucrează de acolo. Datorită legii idioate de a fi interzis ca profesorul să vă pună să luați culegeri vine momentul în care acesta trebuie să se bazeze doar pe manuale care multe au exerciții greșite prin ele și/sau extrem de idioate din punct de vedere educativ(și îți zic în cunoștință de cauză, nu ca unul care nu a văzut cum sunt manualele de azi). Culegerile au și răspunsuri și te poți verifica, dacă nu sunt site-uri unde te poți consulta cu alți elevi legat de exerciții( https://brainly.ro/ ).

| Ionutz02110 a răspuns:

Iti spun eu 2 aplicatii.
Foto math.
Si brainly.

| usercristi explică (pentru Ionutz02110):

Le am dar eu zic de site nu de aplicatii...