| LorenaLoev a întrebat:

imi spuneti si mie toate profilele de liceu si ce materii se studiaza la fiecare in parte. Dau funda. Mersi

2 răspunsuri:
| dianamrrrrr a răspuns:

Brosura de la minister n.ai? asta daca eati a opta. nu cred ca o sa stea cineva sa itit scrie toate profilele cu toate materiile... sunt aproximativ 30 de profile dar cele mei multe sunt de la liceele slabe. gen "profil material rulant"

| MihayJupanu a răspuns:

Depinde din ce oras esti si la ce liceu vei fi repatizat, in functie de medie si o sa primesti o brosura de la minister cu toate liceele si profilele