| anonim_4396 a întrebat:

In cateva zile trebuie sa fac lista aia pentru inscrierea la liceu. Eu sunt din Targu - Jiu. Am media de admitere 9.02 si vreau sa ma duc la Spiru Haret ori la Ecaterina Teodoroiu, dar nu ma pot decide, am uitat sa mentionez ca eu vreau pe filologie. Unde spuneti ca esti mai bine ( ma refer la cadre didactice, camin, atmosfera) Spiru sau Ecaterina?

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

Eu sunt in Ecaterina, si aici este o singura clasa de filologie care este un pic neglijata dupa parerea mea, acolo merg doar cei care vor sa scape de mate si chimie si sa se distreze, si chiar asta fac laughing. Cadrele didactie crede-ma ca o sa iti placa, la fel si atmosfera e una relaxata nu sunt profesori din astia stricti. Acum in Spiru nu stiu cum e. cert e ca daca vrei ceva pe filologie acolo e mai buna, dar si profesorii mult mai stricti, la fel si directorul. Sper ca te-am ajutat. laughing