| Pretty10Girl a întrebat:

Sunt din gorj si acum am terminat clasa a 8 a. Vreau sa merg la filologie. Nu stiu ce liceu sa aleg intre Ecaterina Teodoroiu si Spiru Haret. Unde ma sfatuiti sa ma duc (unde este mai bine?). Cine invata la aceste licee sau stie cate ceva care m-ar face sa ma hotarasc, sa-mi raspunda.Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O.ma asteptam sa vad mai multe raspunsuristraight face eu acum sunt in clasa a 8-a si nu prea stiu unde sa ma duc. acum sa vad cat iau si la examenu ala de la sfarsit de an.as vrea tot pe la filologie da nu stiu.sunt tot din gorj

| LovelyA a răspuns:

Pai ce medie ai? Ca daca iti permiti sa mergi la un liceu 'mai bun"de exemplu Sincai am auzit ca e foarte bun pe partea de uman. La Spiru Haret am auzit ca sunt conditiile foarte rele, plus ca e cu plata si merita daca vrei sa te faci coafeza, manichiurista sau ceva de genu. Your choicewinking

| Pretty10Girl explică:

Cine stie, imi poate spune cum sunt profesorii (in ambele licee), in care liceu sunt mai intelegatori...

| Pretty10Girl explică:

Aceste 2 licee sunt in tg.jiu.nu in alta parte