| Radu-Cosmin_Condrache_1995 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza celor care au participat la faza judeteana a olimpiadei de limba engleza( sau cei care stiu despre ce e vorba, in sensul ca au colegi/cunostinte care au participat). Daca am obtinut 92 de puncte la aceasta etapa, voi primi premiul 2 special? (tin sa precizez ca sunt al 11-lea in clasament/ al 6-lea avand in vedere ca sunt persoane cu punctaje egale inaintea mea).Va multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, primesti premiul 2, asa e la limbi straine.

| Radu-Cosmin_Condrache_1995 explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa imi zici si de celelalte premii intre ce punctaje se obtin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu-Cosmin_Condrache_1995):

De la 95 iei premiul 1, atat stiu sigur.