| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Joi am olimpiada la mate(faza pe scoala),test la tehnologie, romana si fizica.Pur si simplu nu stiu de ce sa ma ocup mai intai.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Nu este pedagogic sa dai mai mult de doua teste intr-o zi. Tu deja ai trei! Plus Olimpiada.
Cred ca poti beneficia de intelegerea dirigintei sa fii scutita de orele de joi pentru a participa cu succes la Olimpiada. Nu te poti duce obosita deja acolo sau cu grija ca urmeaza sa mai dai nu stiu cite teste.
Cred ca parintii tai pot cere acordul dirigintei pentru aceste absente. De fapt asa se porcedeaza cam peste tot in scoli cind e vorba de Olimpiada. Asta e prioritara.

4 răspunsuri:
| Draaaaven a răspuns:

Mate, romana, fizica si ultima tehnologiewinking

| Anonimus197568 a răspuns:

Olimpiada mai intai romana iar la restul iei si tu copy paste de la colegilaughing)

| mymony a răspuns:

Ocupate de olimpiada.cred ca e mai importanta.

| AbCrisstina a răspuns:

Pai avand in vedere ca aceasta saptamana este foarte grea eu zic sa te axezi prima oara pe matematica, romana, fizica si tehnologie vezi poate lasi si PC putin.laughing