| faxytnarz a întrebat:

Salut TPU, la ce se da difertente pentru a te transfera de la mate info la stiinte ale naturii? Clasa a 9 a (primul semestru)

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

La nimic. Diferențele se dau doar dacă există o materie pe care nu o faci la noul profil.
De exemplu, de la mate-info la filologie dai la latină şamd

1 răspuns:
| Andreiomul a răspuns:

Nu sunt sigur eu sunt la stiinte ale naturii de cand am intrat la liceu, dar privind faptul ca e un profil bazat pe stiintele reale presupun ca la cele care se dau la teza: chimie, fizica, biologie.
Acum poate nu vei da a nimic, cred ca difera de la liceu la liceu.