| Triton a întrebat:

La evaluarea nationala la matematica am tras o linie cu pixul la exercitiul 1 de la subiectul 2. Linia a ramas acolo, si a fost zetata de profesorul ce m-a asistat. A spus ca nu va fi considerat semn. Credeti ca se poate anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu-ti va fi anulata lucrarea --- stai linistit/a! Profesorii asistenti sunt instruiti --- ei stiu ce si cum sa faca!

1 răspuns:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Dacă profesorul care te-a asistat a zis ca nu este semn, atunci nu îți va anula lucrarea.