| RxP a întrebat:

Hei! Daca la evaluarea nationala la matematica am tras cu pixul o linie din greseala (ca l-am scapat din mana cu varful spre lucrare) mi se anuleaza? straight face... Adica se considera semn? :-s

3 răspunsuri:
| ClaudiaaMM a răspuns:

Daca nu este line dreapta da, este posibil ca lucrarea sa nu fie luata in coniderare. Trebuia sa spui profesorilor care va supraveghiau sa iti dea alta foaiestraight face

| Memories a răspuns:

Nu cred, chestiile astea cu semnele cred ca e doar sa te speriethinking nu prea am auzit sa se fi intamplat sa fie anulata vreo lucrare asa...

| Anduuutza a răspuns:

Si eu am sters fara sa-mi dau seama cu pasta corectoare. nici macar nu ne citise regulamentul complet. acum imi este si mi-e frica sa nu mi se anuleze lucrarea pentru ca se poate considera semn :-s