| Flame_Vlad_1989 a întrebat:

m-am plictisit de scoala sunt in clasa a patra si cand e mate vai de mine ma plictisesc incat sar pe fereastra si chiar la toate ma plictisesc ajutor

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Fii si tu atent la ore, mai inveti una alta, nu da bine sa fii incult...

| Flame_Vlad_1989 explică (pentru BiuL):

Nu vreau raspunsuri de genul asta

| Seepty a răspuns:

Cum sa te plictisesti si esti doar clasa a patra, pana ajungi pe a 12 ce faci? Eu zic sa ai rabdare pentru ca nu mori 50 de minute mai ales daca esti activ va trece mai usor timpul.

| AmanoYuno a răspuns:

Inteleg,inteleg...
Dar spune-mi te rog cum crezi tu ca va fi la liceu? Mai bine te bucuri ca te plictisesti decat sa scrii caiete intregi in 3 zile.

| xr0sioRx a răspuns:

Stai acasa daca te plictisesti la scoala.